previous arrow
next arrow
Slider

CERVA turi visame pasaulyje 11 filialų ir 502 partnerius 58 šalyse. CERVA GROUP yra simbolis saugumo ir konforto darbe  nuo 1991.  Vien 2017 metai įmonė galėjo savo klientams pasiūlyti  181 poziciją naujų darbo apsaugos priemonių – batai, kelnės, striukės, kepurės, pirštinės, šalmai, akiniai, respiratoriai ir kitą produkciją saugančią Jūsų sveikatą ir palengvinačią darbą.

Kelnės pagamintos iš prapjovimams atsparios medžiagos, pirštinių gamyboje naudojama termopoliuretano membrana, šviesą atspindintys kostiumai matomi iš šimto metrų, tai tik dalis naujovių, kurias Jums gali pasiūlyti CERVA. Įmonės produkcija atitinka tarptautinius standartus, taip pat yra ne tik patogi bet ir madinga, nes mūsų specialistai kuriantys darbo rūbus, dirba lygegrečiai su dizaineriais.

Ir kas dar daugiau CERVA produkcija pritaikyta visiems galimiems darbams, nes jų specialistai individualiai vertina kiekvieną produktą realiomis darbinėmis sąlygomis.  Tai reiškia, kad suvirintojo batai atlaikyti karštį iki 300 laipsnių, kombinezonai, kurie specialiai pagaminti darbuotojams dirbantiems su chemija, gali atlaikyti įvairių chemijos medžiagų poveikį ir net radioaktyvias daleles.

CERVA