Prekių pristatymas

1.1. Pirkėjas, užsakymo metu įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą. Visas dėl klaidingai pateikto adreso atsiradusias papildomas siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
1.2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
1.3. Prekes pristato Pardavėjo įgaliotas atstovas (kurjeris) arba prekės pristatomos į artimiausią, pristatymo adresui pašto skyrių.
1.4. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis prekių pristatymo nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
1.5. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
1.6. Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis.
1.7. Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio (ar pašto darbuotojo) pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui (ar pašto darbuotojui). Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio (ar pašto darbuotojo) prekės pristatymo dokumente.
1.8.  UAB „Jolma“ vykdo pristatymą kurjeriu iki Jūsų durų. Siuntos pristatomos darbo dienomis 8.00-18.00 val. DĖMESIO!  Kurjeris neskambina, kad suderintų Jums patogų pristatymo laiką, jis tik praneša, kad Jums atveža siuntą. Kurjeriams pranešus apie siuntos pristatymą ir neradus Jūsų nurodytu adresu, siunta bus grąžinta siuntėjui, o pakartotinas siuntimas bus apmokestintas papildomai.
1.9. Būkite atidūs nurodydami pristatymo adresą (pašto kodas būtinas), kitu atveju siunta Jūsų nepasieks, o peradresavimas kainuos papildomai.
1.10. Kiekvienas užsakymas įvykdomas kaip įmanoma greičiau. Įprastai prekių pristatymas trunka 2-3 darbo dienas.

Pristatymo kaina:

2.1. Kaina pristatant VENIPAK kurjeriu į visus Lietuvos miestus (išskyrus Neringą):
– sunkesnė kaip 0 gramų iki 5000 gramų – 3,50 Eur
– sunkesnė kaip 5000 gramų iki 10000 gramų – 5 Eur
2.2. Nemokamas pristatymas (perkant už daugiau kaip 50 eur be PVM ir pristatant tik Lietuvoje(išskyrus Neringą)) vykdomas per kurjerį.
Jei turite klausimų dėl savo užsakymo, būtinai susisiekite su mumis telefonu: mob.+370 677 47470 arba elektroniniu paštu: info@darborubai1.lt