MOLDEX AIR PLUS FPP respiratoriai

MOLDEX AIR PLUS FPP respiratoriai sukurti daugkartiniam* naudojimui. Užtikrina apsaugą nuo vidutiniškai toksiškų, dulkių, rūko ir garų vandens ar riebalų pagrindu. Raspiratoriuje įdiegta Ventex® technologija sumažina pasipriešinimą iškvėpiant bei palengvina susikalbėjimą. Dėka kolstuotos technologijos, MOLDEX AIR PLUS FPP  respiratoriuose yra 260% daugiau filtravimo paviršiaus. Taip pat šitechnologija užtikrina ilgesnį filtro tarnavimo laiką. DuraMesh® – stipri ir patvari struktūrą išlaiko respiratoriaus formą. MOLDEX AIR PLUS FPP respiratoriai puikiai priglunda prie veido, nepalikdami tarpųtaip puikiai apsaugodami Jūsų kvėpavimo takus nuo kenksmingų medžiagų. Respiratorius pagamintas iš itin aukštos kokybės, antialerginio polipropileno pluošto, kuri nedirgins Jūsų veido odos. MOLDEX AIR PLUS FPP respiratoriai  atitinka  EN 149:2001+A1:2009 reikalavimus bei turi CE ženklą.

 

ActiveForm®  technologija automatiškai prisitaiko prie Jūsų veido. Nereikalinga jokių papildomų reguliavimų ar nosies užspaustukų, kurie naudojami kai respiratorius nepriglunda pilnai prie Jūsų veido.

DuraMesh® tai tvirtas tinklelis dengiantis visą respiratorių, kurio funkcija išlaikyti respiratoriaus formą.

Ventex® technologija leidžia palaikyti konfortišką temperatūrą bei sumažinti drėgmę kaukės (respiratoriaus) viduje. Iškvėpiant orą priekyje respiratoriaus sumontuotas ventilius atsidaro ir kartu su išpučiamu oru pasišalina nereikalinga drėgmė ir šiltas oras.

Dėka klostuotos technologijos, yra sumažintas pasipriešinimas įkvėpiant. Taip pat ši technologija leidžia prailginti respiratoriaus tarnavimo laiką.

Dėka guminės tarpinės einančios per visą respiratoriaus perimetrą (kraštą) yra sudaromas 3D veido formos efektas, kuris leidžia prisitaikyti prie bet kurios veido formas, tuo pačiu išlaikydamas konfortą ir patogumą dėvint.

Respiratorių dėl savo sąvybių galima naudoti daugiau nei vieną kartą. Tereikia tik dezinfekuoti, guminę tarpinę ir galima bus naudotis juo sekantį kartą.

Reguliuojamo ilgio guma suteiks tinkamą fiksaciją ir konfortą dėvint respiratorių.

 

daugkartiniam* – respiratorių rekomenduojama naudoti pagal gamintojo nustatytus terminus. Jeigu respiratorius nėra smarkiai užterštas ar kitaip pažeistas, galima, dezinfekavus respiratoriaus gumas, naudotį jį pakartotinai.


FFP2 tipo respiratoriai  užtikrina apsaugą nuo vidutiniškai toksiškų, dulkių, rūko, garų vandens ar riebalų pagrindu bei nuo biologinių medžiagų priklausančių antrai pavojingumo grupei.

FFP3 tipo respiratoriai  užtikrina apsaugą nuo kenksmingų ir karcerogeninių medžiagų dulkių, vandens ar riebalų pagrindo garų/aerozolių, dulkių, nuo biologinių medžiagų priklausančių antrai ir trečiai pavojingumo grupėms, CMR medžiagų (angl. Carcinogenic, mutagenic, reprotoxic substances).


Straipsnis buvo parengtas naudojantis  http://www.moldex-europe.com/en/ informacija