Kaip atlikti užsakymą

 

Šiuo metu mūsų įmonė nesiorientuoja į internetinę prekybą. www.darborubai1.lt skirtas pristatyti mūsų prekių asortimentą. Tačiau susisiekę su mumis nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu, mes  pasiūlysime Jums tinkamiausią  sprendimą.

Mūsų įmonė gali Jums pasiūlyti platų asortimentą prekių už priimtiną kainą ir greitą pristatymo terminą. Mūsų prekių asortimentas yra nuolatos atnaujinamas, siekiant Jums pateikti šiuolaikiškas, pagal naujas technologijas gaminamas, kokybiškas prekes.

Mūsų visos prekės atitinka Europos sąjungos nustatytus saugumo reikalavimus. Esant poreikiui galime pateikti tai patvirtinančius sertifikatus. Didelį dėmesį skiriame prekės kokybei. Mes neprekiaujame neoriginaliomis, nekokybiškomis ir nesertifikuotomis prekėmis. Vykdome nuolatinę kontrolę siekiant Jums pateikti geriausią kokybę.

Mes siekiame sukurti ir išlaikyti ilgalaikius gerus santykius su klientu. Visa tai pasiekiame pirmiausia išsiaiškinę Jūsų poreikius, niekada nenuvildami, efektyviai ir greitai spręsdami iškilusias problemas.