Darbo pirštinės MaxiFlex Elite

#maxiflex
Yra


Aplietos pirštinės Darbo pirštinės
Savybės:
Darbo pirštinės MaxiFlex Elite – revoliucija darbo pirštinių rinkoje!

Ypatingai plonos (0,75 mm.), lengvos ir idealiai prie rankos priglundančios pirštinės pasižymi išskirtiniu pralaidumu orui bei labai geromis mechaninio atsparumo savybėmis.

MaxiFlex® Elite – sukurtos darbui sausose aplinkose.

AirTech® technologija: 360pralaidumas orui – patentuotas nitrilo mikroputos apliejimas padaro pirštinę absoliučiai “kvėpuojančia” ir šiuo aspektu neturinčia analogų rinkoje. MaxiFlex® Elite yra 35% plonesnės už tradicines aplietas pirštinės ir “kvėpuoja” net 42% geriau už nitrilo puta lietas bei 59% už PU lietas pirštinės.

ErgoTech® technologija:

  • 30% plonesnės už tradicines nitrilo putos pirštines, tačiau turinčios panašų mechaninį atsparumą.
  • Superplona ir lengva pirštinių medžiaga maksimizuoja pirštų jautrumą. Tobulas pirštinių prigludimas prie rankos ir pirštų leidžia lengvai suimti net ir pačius smulkiausius daiktus.
  • Nitrilo mikroputos apliejimas neprasiskverbia pro pirštinės medžiagą, dėl to rankos oda liečiasi tik su švelniu audinio paviršiumi (nedirginama oda)

GripTech® technologija: optimalus sukibimas su įvairiais paviršiais patentuoto nitrilo mikroputos apliejimo dėka.

DuraTech® technologija: MaxiFlex® Elite pasižymi stulbinančiomis mechaninio atsparumo savybėmis – atlaiko net 5000 trinties ciklų per milimetrą! Tai prilygsta tradicinėms nitrilo putos pirštinėms, kurios yra net 30% storesnės.

Sanitized® – pirštinės neįgauna nemalonaus prakaito ar kitokio kvapo, net ir po ilgo naudojimo dėl Sanitized® higieninės funkcijos. Sanitized® veikia kaip integruotas dezodorantas, kuris ilgą laiką neleidžia atsirasti nemaloniems kvapams.

Darbo pirštinės MaxiFlex  Elite  galima skalbti iki 6 kartų.

Pakuotė: 144/12 porų

Galimi dydžiai:
9, 10, 11
Spalva:
Mėlyna
Atitinka standartus:
EN388 (4121), CE ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Darbo pirštinės MaxiFlex Elite”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *