Apie mus

 

Įmonė pradėjo savo veiklą 2016 m. UAB „Jolma“ šūkis „Saugumas darbe ne prioritetas, tai – Vertybė“.

Įmonė orientuojasi į prekybą įvairiomis darbo saugos priemonėmis bei jų priedais. Pagal kliento pageidavimus išsiuvinėjame, emblemuojame šilkografijos būdų įmonės logotipus, užrašus ant medžiaginių paviršių. Maketuojame ir gaminame pagal kliento užsakymus standartinius ir nestandartinius saugos ženklus iš plastiko arba lipnaus popieriaus. Mūsų įmonė gali pasirūpinti ir ofiso darbuotojo/-os  apranga. Mūsų įmonės personalas jaunatviškas ir siekiantis aukščiausių tikslų, nebijantis iššūkių ir naujovių.

Mes mielai dirbame su didelėmis ir mažomis įmonėmis, visada šiltai bus sutikti individualūs klientai. Mes siekiame įgyvendinti visų klientų norus darbo saugos klausimais, siūlydami platų prekių asortimentą, suteikdami visą reikalingą informaciją apie darbo saugos saugos priemones, kompetetingą ir šiltą bendravimą, savalaikį iškilusių problemų sprendimą, greitą prekių pristatymą.

Mūsų įmonė siekia prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės, kurdami abipusiai naudingus, patikimus ir ilgalaikius santykius.

Mes prekiaujame garsių įmonių produkcija, kaip PESSO, MOLDEX, PLUM, GUIDE, PORTWEST, DASSY, 3M, DELTAPLUS, REWELLY, GRANBERG, PROTEKT, BASE Protection ir kt. Mūsų visa produkcija kokybiška ir atitinka galiojančius ir reikalaujamus darbo saugos priemonių standartus.

Mūsų vizija yra tapti pirmaujančia Lietuvoje darbo saugos priemonėmis gaminančia ir prekiaujančia įmone, keičianti požiūrį į darbų saugos vykdymą darbo vietose, inovacijų taikymą, konfortą ir patogumą. Ieškome sprendimų, kurie padėtų mūsų klientui džiaugtis suteiktomis paslaugomis ir mūsų aptarnavimu.